Jak nahrát fotky na Badoo seznamkuInternetová seznamka Badoo.com je hlavně o fotografiích. S těmi se na této sociální síti setkáme prakticky na každém kroku a pokud chceme služeb těchto stránek skutečně využívat, musíme si na náš profil alespoň jednu fotku také umístit. Jakým způsobem lze fotografie na Badoo.cz nahrát? Možností, jak si nahrát fotky na náš účet na Badoo je hned několik a všechny jsou velmi jednoduché. První z nich je klasické nahrání fotek z našeho počítače. Tento způsob znají i uživatelé Facebooku, na který se dají nahrávat fotky či videa stejným způsobem. Stačí jen kliknout na odkaz Přidejte fotky z počítače a vybrat příslušný soubor. Nahrání fotky je pak otázkou několika málo sekund. Další variantou je vyfotit se pomocí webkamery. Pokud vlastníme webkameru, zapneme ji, klikneme na odkaz Vyfoťte se webkamerou a nakonec klikneme na tlačítko Vyfoťte si momentku. Třetí možností, jak umístit naše fotky na Badoo seznamku, je poslat tyto fotky e-mailem. V tomto případě klikneme na odkaz Pošlete fotky e-mailem, pak klikneme na mailovou adresu, která se nám zobrazí a vložíme soubory. Fotky se pak na našem profilu objeví přibližně do 15 minut. Posledním způsobem, jak nahrát fotky na Badoo.com je import z jiných sociálních sítí, na kterých máme svůj účet. Na vybranou máme celkem ze šesti stránek – Facebook, Instagram, Lidé, My Space, Photobucket a VK.com.

Badoo přihlášení je velmi snadné a zabere vám jen pár chvil. Badoo.com je sociální síť, která svým členům umožňuje poznávat nové lidi a spojit se s jejich přáteli. Badoo.cz to je chat, rande a seznámení s více než 234 miliony lidí.

Badoo seznamka a pravidla pro nahrávání fotek

Nahrávání fotek na Badoo seznamku má ovšem určitá pravidla a omezení, která musíme mít na paměti a kterými je potřeba se řídit. Do alba Moje fotky můžeme nahrát max. 500 fotek a akceptovány jsou soubory ve formátech JPG a PNG. Limit velikosti je pak 128 MB a rozměry jedné fotografie musí být minimálně 300 x 300 pixelů. Pokud nahrajeme fotku, na které nejsme zřetelně vidět, nebo jsme na ní i se svými kamarády, moderátoři Badoo nám ji přesunou do alba Fotky vás a vašich přátel. Do tohoto alba, stejně jako do alb soukromých si lze přímo nahrát fotky kdykoliv. Zakázány jsou fotky, které obsahují pornografii, dále fotky obsahující materiál, který podněcuje k nenávisti a násilí, a také (a to je rozdíl oproti Facebooku) fotky, na nichž jsou osoby mladší 18 let, pokud jsou na nich samy. Zakázáno je i porušování autorských práv. Uživatelé musí dodržovat podmínky a pravidla sítě Badoo a pokud je poruší, může být jejich účet odstraněn.

Facebook je jedna z pěti nejnavštěvovanějších stránek na celém světě. Facebook.com má nyní přes miliardu aktivních uživatelů. Badoo přihlášení je tedy velmi jednoduché a rychlé.

Nastavení e-mailů z Badoo seznamky

Docela důležitou věcí, na kterou mnoho lidí nemyslí, ale rozhodně stojí za to se na ni podívat, je nastavení účtu, ve kterém si (kromě ochrany soukromí, změny hesla nebo e-mailu atd.)můžete také nastavit upozornění a to jak e-mailové tak smskové. Do tohoto nastavení se dostaneme tak, že najedeme myší na položku Profil v pravém horním rohu stránky a klikneme na volbu Nastavení. Z levého menu pak vybereme Nastavení upozornění a objeví se nám tabulka, ve které si můžeme přesně nastavit, jaká upozornění nám má Badoo seznamka posílat a to jak na e-mail, tak na mobil. Změny provedeme tak, že klikneme na odkaz Upravit a poté si vždy jednoduše jedním kliknutím nastavíme buď zapnutí nebo vypnutí upozornění u jednotlivých položek. Jakmile budeme mít nastavení hotové klikneme na tlačítko Uložit změny.

Osudová seznamka Štěstí pro nezadané muže a ženy z České republiky.Badoo seznamka a ověření uživatelé

Velmi důležitou funkcí Badoo.com seznamky a to zvláště pro ty, kteří jsou opatrní a mají ze seznámení s cizími lidmi strach, jsou Ověření uživatelé. Ověřený uživatel je člověk, který si nechal svůj profil ověřit alespoň dvěma ze čtyř způsobů – konkrétně se jedná o číslo mobilu, propojení s facebookovým účtem, propojení s účtem na Google+ a BadooSuper Moc. V okamžiku, kdy se i my staneme ověřeným uživatelem Badoo seznamky, máme možnost nastavit si ji tak, že nás budou moci kontaktovat pouze ověření uživatelé. U takových lidí máme přece jenom větší jistotu, že se nejedná o tzv. fake, ale o reálného člověka, který se nevydává za někoho jiného. I my budeme působit daleko důvěryhodněji, pokud na našem profilu bude ikonka signalizující že jsme ověřeným uživatelem a naše šance na seznámení tak ještě stoupne.

Proč se seznámit přes internet?

Důvodů proč se seznámit přes internetové seznamky je mnoho – jsou lidé, kteří na tento způsob seznamování nedají dopustit a už si takto našli buď životního partnera nebo kamarády, a stejně tak jsou lidé, kteří dávají přednost zásadně seznamování venku nebo na různých akcích. Jedním z hlavních důvodů, proč lidé zkoušejí najít spřízněnou duší na internetových seznamkách je např. to, že je to jednodušší a je mnohem snazší někoho oslovit touto formou než ho oslovit v reálném životě. Výhodou je i to, že seznamky na netu fungují nonstop 24 hodin denně 365 dní v roce a seznamovat se tak můžete kdykoliv. Pro lidi, kteří jsou časově hodně zaneprázdnění a nemají moc času chodit třeba na diskotéky nebo jiné akce jsou pak seznamky skvělou možností, jak si někoho najít. Výhodou seznamek je i to, že se zde velmi snadno můžete seznámit i s lidmi, kteří bydlí třeba stovky kilometrů daleko – právě Badoo seznamka je celosvětová síť, takže zde najdete i lidi z jiných světadílů. Oproti klasickým textovým inzerátům v novinách nebo časopisech pak mají webové seznamky jen samé výhody – můžete toho o sobě napsat mnohem víc, umístit spousty fotek, daleko snadněji komunikujete s ostatními atd. Zatímco v minulosti hodně lidí zkoušelo seznamky v tištěných médiích, dnes už je to v podstatě přežitek a v době, kdy má téměř každý internet, nemá smysl dávat si seznamovací inzeráty do novin. Navíc spousta internetových seznamek – včetně Badoo.cz – má bezplatnou registraci, takže se na nich můžete seznámit, aniž byste za to dali jedinou korunu – zatímco za inzerát v novinách nebo časopise byste museli zaplatit. Výhod seznámení přes internet je tedy celá řada a pro nezadané nebo osamělé jedince je to skvělá příležitost jak tento stav změnit.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka s ověřenými fotkami uživatelů - foto seznamka Seznamte.se. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!