Co koupit známým jako svatební dar?

S přicházejícím jarem se také stále více zamilovaných párů rozhoduje vstoupit do manželství. Probouzející se příroda je skvělým doplňkem každé svatby. Také jste již obdrželi pozvání na svatbu někoho ze svých známých? Po vstřebání této radostné zprávy byste měli co nejdříve začít s výběrem toho pravého svatebního daru. O svatebních dárcích se toho na internetu dočtete mnoho. Jaké jsou základní tipy, kterých byste se měli držet? První je cena svatebního daru – ta se odvíjí podle nákladů snoubenců na vaši účast na svatbě. Toto byste měli vždy brát v potaz. Příliš levný svatební dar je mnohdy horší než žádný svatební dar.

Tím samozřejmě nemyslíme, že musíte do svatebního daru pro známé investovat desítky tisíc korun. Vždy je dobé najít vyváženou rovnováhu. Druhým tipem je vynechat praktické věci, jako jsou například kuchyňské spotřebiče. Dnes již nic není nedostatkovým zbožím a není jediný důvod, proč by si snoubenci nemohli mixér nebo hrnce pořídit sami. Darujte jim raději něco zábavného a originálního. Hitem se staly zážitky jako dárek. Díky vašemu daru mohou novomanželé zažít opravdu cokoli – gurmánské zážitky, adrenalin, odpočinek i zábavu. Záleží jen na vašem výběru. Zážitek jako svatební dar je originální a netradiční.

Nemáte představu, jaký zážitek byste měli vybrat? Variant je samozřejmě stovky – od romantických víkendů na pláži až po lety balónem. Inspirovat se můžete například na těchto webových stránkách – www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar/. Provozuje je Firma na zážitky a vy zde najdete stovky skvělých zážitků, které se perfektně hodí jako svatební dar. V katalogu najdete například wellness na lodi, piknik s degustací vín, pobytový balíček s golfem, nebo víkend na Slováckém mlýně pro dva. S výběrem si můžete nechat také poradit a to přímo online!


Reklama:


Seznamka s ověřenými fotkami uživatelů - foto seznamka Seznamte.se. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!