Badoo seznamka a rady pro bezpečné seznámeníPokud se rozhodneme, že zkusíme využít služeb některé z internetových seznamek (ať už na Badoo.com nebo jinde) měli bychom si dávat pozor a dodržovat určitá pravidla. Nikdy nevíme na sto procent, kdo se nachází na druhé straně a s kým si vlastně píšeme – může nám tak hrozit i nebezpečí, a tak je třeba, abychom byli obezřetní a případná rizika minimalizovali. Nejdříve si něco řekneme k profilům, které si na seznamkách zakládáme. Je jasné, že na takový profil si umístíme fotku, protože bez ní to nemělo moc velký smysl a naše šance na seznámení by bez ní byly podstatně menší. Navíc pokud máme na profilu víc fotek a třeba i s kamarády, hned to působí mnohem důvěryhodněji. Stejně tak nemůžeme udělat chybu, pokud na svůj seznamovací profil napíšeme informace o tom, co máme rádi za hudbu, jaká máme rádi jídla, jaké máme rádi filmy nebo pořady v televizi atd.- to jsou informace, které nám nemohou nijak uškodit. Jsou však ale údaje, které bychom na svůj profil dávat určitě neměli. Patří na ně především naše přesná adresa bydliště. Určitě můžeme vyplnit město, ve kterém bydlíme, ale rozhodně bychom neměli vyplňovat ulici a číslo popisné. Vystavujeme se tím zbytečnému riziku a takové osobní informace na veřejné profily nepatří. Stejně tak není příliš rozumné psát na profil třeba své rodné číslo, ale ani číslo mobilu není zrovna údajem, který by bylo vhodné dávat na veřejný profil, který si může každý přečíst. Další důležitá rada se týká našich fotografií. Zde si musíme uvědomit jednu důležitou věc – jakmile jakoukoli fotku jednou umístíme na internet tak, že bude veřejně všem přístupná, tak už to pak nikdy nebudeme moci vzít zpět a musíme počítat s tím, že si ji bude moci kdokoliv stáhnout a libovolně ji šířit. Neměli bychom tak veřejně dávat na net např. erotické fotky nebo jakékoliv fotky u kterých nechceme, aby je mohl vidět každý. Co se týká samotného seznamování, i pro něj platí určitá pravidla, na která bychom měli myslet. Pokud si s někým neznámým píšeme a čeká nás první schůzka, měli bychom si ji dát na nějakém veřejném místě, kde je hodně lidí – v žádném případě není rozumné dávat si první schůzku na nějakém odlehlém místě a navíc třeba ještě za tmy. Zároveň je dobré o tom říct třeba nejlepší kamarádce nebo kamarádovi, že jdeme na první schůzku s člověkem ze seznamky.

Přihlášení na Facebook provedete na stránce Facebook.com. Facebook.com je sociální síť, kde se lidé sdružují a vzájemně spolu komunikují.

Konkurenční české internetové seznamky

Badoo je díky svým více než 182 milionům registrovaných uživatelů největší internetovou seznamkou na světě. Kromě Badoo.com však existuje spousta dalších, menších seznamek, které také nabízí zajímavé funkce a i na nich se můžeme seznámit s novými lidmi. Které webové seznamky u nás patří mezi ty nejznámější? Jednou z největších a nejoblíbenějších seznamovacích stránek v České republice je Osudová seznamka Štěstí, kterou najdeme na adrese http://www.stesti.cz/. Jedná se o velmi kvalitní a propracovanou internetovou seznamku, která nabízí spoustu funkcí a je vhodná především pro ty, kteří se opravdu chtějí seznámit a myslí to vážně. I z tohoto důvodu jsou její služby placené – abyste mohli seznamku Štěstí využívat, musíte nejdřív odeslat placenou aktivační smsku a teprve poté vám bude otevřen nový účet. Má to mimo jiné tu výhodu, že se tím odfiltruje většina lidí, kteří si chtějí jen udělat legraci nebo založit falešný účet. Osudová seznamka Štěstí je nejen pro heterosexuály, ale seznamují se na ní i homosexuálové a bisexuálové. Celkově je na ní zaregistrováno už více než 120 tisíc lidí z celé České republiky, takže šance na seznámení je zde skutečně velká. Na rozdíl od Badoo.com se sem mohou registrovat lidé už od 15 let věku. Další známou internetovou seznamkou je www.libimseti.cz. Tato stránka je oblíbená hlavně u mladších lidí a seznamují se zde především teenageři. Vrchol popularity měla tato seznamka ještě v době před nástupem Facebooku, poté, co si drtivá většina lidí založila účet na FB už obliba libimseti.cz prudce klesla, ale stále zde najdeme spoustu lidí, kteří se chtějí seznámit a tak je tato stránka pořád ještě zajímavou možností pro nezadané. Důležitou součástí této stránky a také velkou výhodou oproti jiným seznamkám jsou chatovací místnosti – navíc v nich lze chatovat i přes webkameru, takže už jen pro to stojí za to tyto stránky vyzkoušet. Největší internetovou seznamku v Česku pak najdeme pod snadno zapamatovatelnou adresou http://www.seznamka.cz/. Jedná se o už tradiční webovou seznamku, která funguje od roku 1996 a od té doby se díky ní seznámilo obrovské množství lidí ze všech koutů naší země.

Facebook přihlásit se může kdokoliv nad určitou věkovou hranici. Popíšeme jak se správně provést Facebook přihlášení a vyhnout se chybám při přihlášení na Facebook. Facebook.cz je sociální síť, která má stovky milionů aktivních uživatelů po celém světě.Ostatní internetové seznamky pro mobily

Pokud máme chytrý mobil a chceme si do něj nainstalovat aplikaci pro seznamování, tak Badoo seznamka není zdaleka jedinou možností. V obchodech Google Play, iTunes nebo Windows Phone Store najdeme spoustu různých aplikací, a to jak bezplatných, tak těch placených. Představíme si pár těch nejzajímavějších:

-Plenty of Fish (Spousta ryb)
Aplikace se zajímavým názvem Plenty of Fish, což v překladu do češtiny znamená Spousta ryb, je jednou z nejoblíbenějších online seznamek pro mobilní telefony. Je na ní registrovaných více než 50 milionů uživatelů z celého světa a každý den se nově zaregistruje kolem 50 tisíc lidí. Aplikace je stejně jako Badoo seznamka určená pro uživatele starší 18 let a stáhnout si ji můžete zdarma nejen na Google Play, ale i na iTunes. Je populární zejména v Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii, Brazílii a USA.
-Zoosk
Další oblíbenou mobilní aplikací, kterou používají miliony lidí z celého světa je Zoosk. Zoosk je internetová seznamka, která byla založena v prosinci roku 2007 a dnes funguje už v 70 zemích a je přeložena do 25 jazyků (čeština ale mezi nimi chybí). Zoosk je určená především pro mladší uživatele a kombinuje prvky sociální sítě a internetové seznamky. Zaměřuje se hlavně na uživatele od 25 do 35 let (asi 70% registrovaných je ve věku do 35 let). Kromě webové verze, kterou najdeme na adrese https://www.zoosk.com/ si tuto seznamku můžeme i stáhnout do svého mobilu a to jak pro Android, tak pro iOs. Stažení a registrace je zdarma a i tato seznamka je pouze pro ty, kteří už dosáhli 18 let.
-Skout
Další velká internetová seznamka se nachází na adrese http://www.skout.com/. I zde se můžete seznámit s lidmi z celého světa a můžete si stáhnout bezplatnou aplikaci do svého mobilu, buď na Google Play nebo na iTunes. Na internetových stránkách je možné se přihlásit i přímo přes Facebook.
-Moco
Především pro ty, kteří rádi hrají online hry je určená sociální síť Moco. Najdeme ji po zadání odkazu http://www.mocospace.com/ a přihlásit se ni lze i přes Facebook nebo Google+. Moco si můžeme stáhnout i do svého mobilního telefonu a to buď na Google Play nebo na iTunes – v obou případech je aplikace zdarma.
-Seznamka.cz
Poslední seznamkou, kterou si představíme a můžeme si ji stáhnout i do mobilu je Seznamka.cz. V tomto případě už se jedná o českou internetovou seznamku a je k dispozici zatím pouze pro telefony s operačním systémem Android.

Nejpopulárnější světová sociální síť Facebook.cz brzy přivítá miliontého českého uživatele. Facebook.com je sociální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Osudová seznamka Štěstí pro seznámení mužů a žen z České republiky.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka s ověřenými fotkami uživatelů - foto seznamka Seznamte.se. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!