Badoo seznamkaJedním z klíčů k úspěšnému seznámení na sociální sítí Badoo.com je osobní profil. To, jak si ho upravíme a jaké o sobě zveřejníme informace hraje velkou roli v tom, jestli nakonec budeme úspěšní a podaří se nám s někým seznámit. Co vše si tedy můžeme ve svém profilu na Badoo seznamce nastavit? Když si zobrazíme náš profil, tak pod pásem fotografií máme naše křestní jméno nebo přezdívku + věk. Po kliknutí na odkaz Upravit si můžeme do profilu nastavit naše skutečné jméno a příjmení – to se však nezobrazí všem uživatelům, ale pouze těm, které si sami přidáme do přátel – ostatní uvidí pouze křestní jméno, případně přezdívku. V tomto formuláři lze změnit i údaj o pohlaví a datu narození, ale změnu lze provést pouze jednou. Hned pod tím je další rámeček, který si můžeme změnit a to je údaj o tom, koho vlastně na Badoo hledáme. Tady si po kliknutí na Upravit můžeme nastavit jednak to, jestli chceme poznávat nové přátele, chatovat a nebo randit, dále jestli hledáme muže nebo ženy (případně obojí) a požadované věkové rozmezí. Tyto údaje neuvidí naši přátelé, ale pouze ostatní lidé. Pod tímto rámečkem máme další, ve kterém si můžeme snadno nahrát nové fotky na náš profil a to hned pěti různými způsoby – buď je můžeme nahrát z Facebooku, nebo z počítače, přes webkameru, e-mailem a nebo z jiné webové stránky. Poslední položkou, kterou vidíme v levém sloupci našeho profilu je Ověření. Máme zde čtyři způsoby, jak se stát ověřeným uživatelem a stačí použít jen dvě z těchto možností a získáme status Ověřený uživatel, díky kterému máme větší šanci na seznámení. Ověřit náš účet můžeme pomocí telefonního čísla na mobil, dále pak propojením s naším účtem na Facebooku, propojením s účtem na Google+ a také aktivací Super Moci.

Prostřední část našeho profilu se skládá ze dvou záložek – Profil a fotky + videa. Pod záložkou Profil si můžeme nastavit naši aktuální polohu a podívat se, jak daleko od nás jsou ostatní uživatelé. Pod mapkou máme seznam našich zálib, do kterých můžeme napsat cokoliv, co máme rádi, ať už jde o jídlo a pití, hudbu, sport, koníčky, TV kanály atd. Následují položky O mně, Mám zájem o a Osobní údaje. Pod záložkou fotky a videa pak máme přehled našich fotoalb. Ve třetím, pravém sloupci našeho profilu na Badoo seznamce si můžeme (pokud máme aktivovanou Super Moc) nastavit pozadí našeho profilu. Na výběr máme z mnoha barevných motivů, díky kterým můžeme ještě více podtrhnout naši osobnost. Dále zde máme info o naší popularitě včetně odkazů, pod kterými zjistíme kdo navštívil náš profil, kdo nás chce poznat, vzájemné přitažlivosti, oblíbené a blokované uživatele atd. Následuje rámeček s údaji o tom, kolik už je na Badoo seznamce nahraných fotek a pod tím máme adresu našeho profilu, kterou si – stejně jako na Facebooku – můžeme sami změnit.

Přihlášení na Facebook provedete na stránce Facebook.com. Facebook.com je sociální síť, kde se lidé sdružují a vzájemně spolu komunikují.Badoo seznamka a její prostředí

Jednou z velkých předností Badoo seznamky je její přehledné a velmi dobře zpracované prostředí, ve kterém se dá snadno orientovat. V horní části hlavní stránky Badoo seznamky najdeme hned vedle loga této sítě tři hlavní záložky: Lidé v okolí, Setkání a Zprávy. Napravo od těchto tří záložek pak máme ikonku pro Super Moc, která v případě,že je aktivovaná svítí barevně, jinak je šedivá. Vedle ní vidíme náš aktuální stav kreditů a úplně vpravo v horním řádku je tlačítko Profil, na které, když najedeme myší, tak si můžeme vybrat buď přechod na náš profil, nastavení a nebo odhlášení. Pod tímto horním řádkem je umístěn pás fotografií vybraných uživatelů. Po kliknutí na kteroukoli z těchto fotek se nám zobrazí profil daného uživatele Badoo seznamky. Pod pásem fotek vidíme kolik máme aktuálně na Badoo.com přátel a to až do třetího stupně. Většinu hlavní stránky pak zabírají fotky jiných uživatelů včetně několika informací, jako je místo bydliště a jejich zájmy. Na pravé straně od těchto fotek máme odkaz k aktivaci funkce Super Moc, pod tím měřítko naší popularity na Badoo a pod tím si můžeme přečíst aktuální počet zaregistrovaných lidí a počet nahraných fotografií na Badoo.com. Úplně ve spodní části stránky jsou odkazy na mobilní verzi Badoo, podmínky této sociální sítě, informace o ochraně soukromí a také nápověda.

Facebook přihlásit se může kdokoliv nad určitou věkovou hranici. Popíšeme jak se správně provést Facebook přihlášení a vyhnout se chybám při přihlášení na Facebook. Facebook.cz je sociální síť, která má stovky milionů aktivních uživatelů po celém světě.

Badoo seznamka a hra Setkání

Jednou z hlavních funkcí, které svým registrovaným uživatelům Badoo seznamka přináší, je seznamovací hra Setkání. Díky této hře se můžeme snadno a rychle seznámit s novými lidmi. Badoo.com zobrazuje naše fotky ostatním uživatelům, jejichž záliby se shodují s těmi našimi a my se pak můžeme rozhodnout, jestli je chceme blíže poznat nebo ne. Je potřeba si proto dobře nastavit kritéria vyhledávání a vyplnit ve svém profilu co máme rádi, jaké máme záliby a koníčky atd. Pokud chceme ještě zvýšit naše šance na seznámení, můžeme si zobrazení naší fotky ve hře Setkání ještě znásobit a to po zakoupení Badoo kreditů. Abychom zjistili, kteří uživatelé nás chtějí poznat a seznámit se s námi, musíme se podívat do sekce Chce mě poznat. Přístup do ní však nemá každý, ale pouze ti uživatelé, kteří mají na Badoo seznamce aktivovanou Super Moc. Díky této Super Moci pak získají nové funkce a vylepšení a Badoo seznamka tak pro ně bude ještě zajímavější.  V sekci Vzájemné přitažlivosti pak najdeme ty uživatele, se kterými jsme se ve hře Setkání shodli – tedy ty, u jejichž fotky jsme klikli na Ano nebo Možná a stejně tak oni u naší fotky.

Nejpopulárnější světová sociální síť Facebook.cz brzy přivítá miliontého českého uživatele. Facebook.com je sociální síť, která umožňuje komunikaci s přáteli, spolupracovníky, spolužáky a lidmi z okolí. Osudová seznamka Štěstí pro seznámení mužů a žen z České republiky.

Badoo seznamka a neviditelný režim

Jednou ze zajímavých funkcí, které Badoo seznamka svým registrovaným uživatelům nabízí, je Neviditelný režim, který si můžeme upravit a aktivovat v nastavení. V neviditelném režimu si můžeme nastavit celkem tři věci – jednak můžeme ukrýt náš online status před ostatnímu uživateli Badoo.com, dále si můžeme nastavit, aby ostatní uživatelé, jejichž profily na Badoo navštívíme o tom nevěděli a nezobrazovala se jim tato návštěva v sekci Návštěvníci profilu a třetí položkou je možnost ukrytí funkce Super Moc před ostatními uživateli, kteří tak nepoznají, že tuto funkci máme aktivovanou. Abychom ale mohli neviditelný režim používat, musíme si nejdříve zaplatit Super Moc. Předplatit si ji můžeme nejméně na jeden měsíc a nejdéle na jeden rok a zaplatit můžeme buď platební kartou, smskou, přes PayPal a nebo přes paysafe card. Musíme si však dát pozor na jednu věc – jakmile si tuto Super Moc aktivujeme, automaticky se nám po skončení její platnosti znovu aktivuje na stejné období a odečtou se peníze z naší platební karty nebo PayPal účtu – proto je potřeba si toto nastavení hlídat a pokud už dále nebudeme chtít tuto funkci využívat, musíme si to změnit v nastavení našeho účtu na Badoo seznamce.

Jak změním adresu na svém Badoo profilu?

Stejně jako Facebook, i Badoo seznamka nám umožňuje, abychom si sami nastavili adresu našeho profilu. Jak tuto změnu provedeme? Nejdříve si zobrazíme náš profil (kliknutím na tlačítko Profil v pravém horním rohu). Odkaz na adresu našeho profilu pak najdeme v pravém sloupci úplně dole. Pokud chceme tuto adresu změnit, klikneme na odkaz Upravit vaši adresu a na další obrazovce zadáme požadovanou adresu, která se ale musí skládat pouze z malých písmenek a z číslic. Pak klikneme na modré tlačítko Ověřit dostupnost a objeví se nám informace o tom, jestli požadovaná adresa je nebo není k dispozici. Pokud ano a chceme ji použít, klikneme na modré tlačítko Nastavit! a tím je adresa stránky s naším profilem změněná. Musíme ale mít na paměti, že podruhé už tuto profilovou adresu nepůjde změnit – takže si opravdu důkladně rozmyslíme, jestli ji chceme použít nebo ne.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Badoo a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Seznamka s ověřenými fotkami uživatelů - foto seznamka Seznamte.se. Výhodná půjčovna karavanů - půjčte si karavan na dovolenou.
Seznamka zdarma

Zadej svoji inzerci zcela zdarma a nalezni svůj protějšek ještě dnes.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!